Chirurgia estetyczna

Chirurgia estetyczna zajmuje się korektą lub rekonstrukcją rzeczywistych nabytych lub odczuwalnych defektów ciała.
Postaw na profesjonalistów.
Współczesna chirurgia estetyczna daje ogromne możliwości
skutecznych a przede wszystkim bezpiecznych i naturalnych efektów. Koryguje powstałe blizny, usuwa znamiona oraz redukuje nieprawidłowości anatomiczne.

Podjęcie właściwych działań zależy od doświadczenia szerokiej wiedzy a przede wszystkim naturalnych zdolności manualnych przy wykorzystaniu nowoczesnej techniki.

Liposukcja bez skalpela

Liposukcja bez skalpela to najbardziej nowoczesna i nieinwazyjna metoda odsysania tłuszczu, której pacjenci z Poznania i okolic mogą poddać się w klinice ForteMED. Dzięki liposukcji laserowej można pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z problematycznych okolic: kolan, twarzy, szyi i pleców. Promieniowanie lasera rozrywa błony komórkowe komórek tłuszczowych, a ich zawartość, płynna pod wpływem ciepła, może łatwo zostać odessana bądź po prostu po zmetabolizowaniu wydalona przez organizm. Zabieg niweluje również cellulit i obwisłość skóry.

Wybielanie okolic intymnych

Zabieg wybielania odbytu i warg sromowych znacząco zwiększa estetykę miejsc intymnych, które z powodu nagromadzenia w tych okolicach melaniny (barwnika skóry) są zazwyczaj ciemniejsze od reszty ciała. Wydepilowane i zabezpieczone kremem znieczulającym miejsca są poddawane działaniu lasera. Efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu, a najlepszy rezultat pojawia się po dwóch bądź trzech sesjach.

Usuwanie znamion

Tłuszczaki, włókniaki, kaszaki i inne zmiany skórne powodują często uczucie dyskomfortu i są podatne na urazy i otarcia. Po konsultacji ze specjalistą możliwe jednak jest ich usunięcie za pomocą lasera. Podczas zabiegu dochodzi do odparowania tkanek: woda z przestrzeni międzykomórkowej zamienia się w parę wodną, a obszar znamienia zostaje nieodwracalnie zniszczony. Dzięki laserowi również proces gojenia jest szybki i bezbolesny, ponadto nie pozostają po nim blizny.

Żylaki odbytu

Żylaki odbytu, czyli inaczej guzki krwawnicze bądź hemoroidy, są zmorą wielu osób. Powodują ból, dyskomfort, a nieleczone mogą prowadzić do poważniejszych problemów. Dzięki laserowi u podstawy żylaka zachodzi fotokoagulacja, prowadząca ostatecznie do martwicy guzka. Zabieg nie jest bolesny, zazwyczaj nie wymaga nawet zakładania szwów, co więcej można go przeprowadzać również wtedy, gdy choroba jest już bardziej zaawansowana.