Ginekologia estetyczna – na czym polega i jakie daje korzyści?

Coraz więcej osób decyduje się na rozmaite zabiegi kosmetyczne. Takie usługi przestały być kojarzone tylko z celebrytami czy gwiazdami i powoli stają się powszechne. Dużo emocji nadal budzi jeszcze ginekologia estetyczna. Wyjaśniamy jakie usługi wchodzą w zakres tego odłamu medycyny estetycznej!

Narządy płciowe są jednymi z najważniejszych w ludzkim organizmie. Kłopoty z ich budową lub wyglądem mogą mieć negatywny wpływ nie tylko na życie erotyczne, ale też poczucie własnej wartości czy codzienne funkcjonowanie. Ginekologia estetyczna daje możliwość uporania się z nawet najbardziej wstydliwymi problemami! Sprawdź, kiedy warto skorzystać z usług tego typu!

Kiedy pomocna jest ginekologia estetyczna?

Ginekologia estetyczna zgodnie z nazwą pomaga w sytuacjach, w których narządy płciowe wizualnie odbiegają w jakikolwiek sposób od normy. Jest to rozwiązanie dla Pań, które mają kłopot np. z wargami sromowymi w nietypowych rozmiarach lub anatomicznymi zmianami następującymi wraz z wiekiem czy pojawiającymi się po porodzie. Bardzo popularną usługą jest także leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu. Panie pragnące zmiany w swoim życiu erotycznym często decydują się również np. na rewitalizację pochwy lub powiększenie punktu G. Ginekologia estetyczna zajmuje się więc nie tylko kwestiami stricte wizualnymi.

Jak wykonuje się zabiegi ginekologii estetycznej?

Każdy zabieg jest inny – jedne będą wymagały użycia skalpela czy igieł, inne natomiast odbywają się z pomocą mniej inwazyjnych sprzętów. Mogą trwać od kilkunastu minut (np. wybielanie krocza), do kilku godzin (np. labioplastyka) lub wiązać się z koniecznością odbycia serii spotkań (np. usuwanie blizn poporodowych). Nasi specjaliści profesjonalne dobierają metody leczenia do oczekiwań pacjentek. W klinice ForteMED zawsze stosujemy najnowocześniejsze urządzenia i rozwiązania, które minimalizują dyskomfort, przyspieszają rekonwalescencję oraz gwarantują najlepsze efekty. Posiadamy jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie medycznych laserów frakcyjnych, które zachwycają swoją skutecznością pacjentów na całym świecie.

Jakie korzyści daje ginekologia estetyczna?

Wygląd jest niezwykle istotny. Związane z nim kompleksy mogą skutecznie obniżać poczucie własnej wartości, odbierać pewność siebie i pogarszać samopoczucie. Niedoskonałości związane z okolicami intymnymi dodatkowo mogą wiązać się z osłabieniem libido czy nawet oporami przed rozebraniem się i zbliżeniem. Ginekologia estetyczna pozwala znów poczuć się pięknie oraz pewnie, w każdej okoliczności!

Niektóre zabiegi, np. redukcja warg sromowych mniejszych, często zwiększa komfort nie tylko podczas sytuacji intymnych, ale także codziennych czynności. Taka budowa anatomiczna może powodować bolesne otarcia i dyskomfort podczas noszenia obcisłych spodni, jazdy na rowerze itp. Operacja tego typu często okazuje się być wręcz wskazana dla podniesienia komfortu wykonywania codziennych aktywności, nie tylko przy okazji sytuacji intymnych. Ginekologia estetyczna jest szansą na lepsze życie!

Ginekologia estetyczna pozwoli Ci poczuć się piękniej i lepiej! W ForteMED możesz liczyć na profesjonalną obsługę oraz nowoczesne wyposażenie, dlatego spodziewaj się najlepszych rezultatów! Zapoznaj się z naszą ofertą zabiegów i umów na wizytę. Zapomnij o kompleksach, niedoskonałościach czy dyskomforcie!