Hydrodermabrazja

Hydrodermabrazja nazywana również złuszczaniem wodnym to idealny zabieg nawilżający i odmładzający skórę
Hydrodermabrazja działa na wszystkie typy skóry, umożliwia pozbycie się zmarszczek i przebarwień. Co więcej, zabieg nadaje skórze blasku, dogłębnie ją nawilża i dotlenia naskórek. Zakres przeciwwskazań do stosowania hydrodermabrazji jest bardzo wąski w porównaniu z innymi zabiegami, o podobnym działaniu. Hydrodermabrazja jest bezpieczna i bezbolesna. Zaleca się wykonywanie zabiegu raz w miesiącu, w celu utrzymania osiągniętych efektów. Są one widoczne już po pierwszym zabiegu.
Hydrodermabrazja to zabieg, który można wykonać na każdym rodzaju skóry. Jeżeli skóra jest tłusta, w czasie zabiegu zostanie oczyszczona i odświeżona. Jeżeli ktoś natomiast ma skórę suchą, to dzięki hydrodermabrazji zostanie ona nawodniona, odżywiona, i co bardzo ważne dotleniona, a koloryt skóry zostanie wyrównany. Co więcej osoby zmagające się ze zmarszczkami, zarówno drobnymi jak i głębokimi za pomocą hydrodermabrazji mogą się ich pozbyć, bowiem hydrodermabrazja skutecznie usuwa zmarszczki.
W czasie hydrodermabrazji naskórek złuszczany jest poprzez odessanie starego naskórka do specjalnego pojemnika- intensywnie ją oczyszczając, następnie aplikuje w jej głąb substancje nawilżające.
Głowica do oczyszczania wodorowego wprowadza cząsteczki aktywnego wodoru do głębszych warstw skóry. Pozwala to na bardzo głębokie i skuteczne oczyszczenie skóry, nieosiągalne w innych metodach oczyszczania skóry. Wykorzystanie wodory jest tu istotne, z uwagi na wielkość jego cząsteczek. Wodór bez przeszkód dociera do głębokich warstw skóry, eliminując wolne rodniki odpowiadające za proces starzenia się skóry.
Ogromną zaletą jest fakt, że hydrodermabrazja jest nieinwazyjna i bezbolesna, po zabiegu nie pozostają żadne ślady na twarzy, a pacjent może powrócić do swoich codziennych zajęć..
 Efekty zabiegu widoczne są tuż po jego zakończeniu.

Efekty zabiegu oczyszczania wodorowego

Najbardziej widocznym efektem jest oczyszczenie skóry z wolnych rodników, usunięcie martwego naskórka oraz poprawienie jej napięcia i nawilżenia. Skóra po zabiegu nabiera zdrowego wyglądu i jest delikatna w dotyku.  6 głowic w jednym urządzeniu pozwalających na przeprowadzenie kompleksowego zabiegu.
Zabieg oczyszczania wodorowego składa się z kilku
1. Oczyszczenie skóry z martwego naskórka i pobudzenie jej krążenia za pomocą peelingu kawitacyjnego, który przygotowuje skórę do głównego zabiegu oczyszczania wodorowego
2. Dogłębne oczyszczenie za pomocą głowicy z wodorem.
3. Wprowadzenie w głąb skóry substancji aktywnych
4. Napięcie i uelastycznienie skóry z wykorzystaniem fali radiowej
5. Kojący zabieg z wykorzystaniem głowicy chłodzącej.
W celu osiągnięcia jak najlepszych efektów, zabieg hydrodermabrazji należy powtarzać 1 w miesiącu,

TWARZ 200 złotych
TWARZ + SZYJA 250 złotych
TWARZ + SZYJA + DEKOLT 350 złotych

-PRZYJDŹ NA KONSULTACJE LUB WIZYTĘ-

REJESTRACJA