Kriolipoliza

Kriolipoliza to nieinwazyjna metoda, która skutecznie redukuje tkankę tłuszczową poprzez jej miejscowe zamrażanie.
Jak wykazały badania, podskórne komórki tłuszczowe są wrażliwsze na działanie zimna niż tkanki, które je otaczają. Co to oznacza w praktyce? Dzięki zimnu, które jest emitowane wprost do tych komórek, ulegają one obumarciu, co ciekawe obumierają już w temperaturze 3°C. Taki rozpad komórek tłuszczowych nazywany jest lipolizą. Co ważne Kriolipoliza jest stosowana miejscowo. Za pomocą specjalnych głowic przykładanych do konkretnej partii ciała, miejscowe działanie zapewnia pełną ochronę pozostałych tkanek. Zabieg możemy stosować praktycznie na wszystkie części ciała: brzuch, nogi, ręce. Dzięki ustawieniom temperatury, możemy dostosować intensywność zabiegu indywidualnie do każdego pacjenta, w zależności od budowy ciała i oczekiwanych efektów. Zabieg jest nieinwazyjny.

Wykorzystuje technologię pozwalającą miejscowo obniżyć temperaturę tkanki tłuszczowej, co rozpoczyna proces jej rozpadu.

Kriolipoliza skutecznie niszczy komórki tłuszczowe bez wpływu na sąsiadujące tkanki. “Zamrożone” komórki wydalane są z organizmu przez kolejne dni po przeprowadzeniu zabiegu. Pierwsze efekty zabiegu kriolipolizy są widoczne już po około 3-4 tygodniach, końcowy po 2-3 miesiącach. Każdy zabieg modelowania sprawia że nasza tkanka tłuszczowa staje się cieńsza w wybranych miejscach. Zabieg w tej samej okolicy ciała można powtarzać co 3miesiące.
Mniej centymetrów, płaski brzuch, brak boczków czy obwisłych ramion to tylko wybrane efekty zastosowania zabiegów modelujących sylwetkę.

1 zabieg
1 przyłożenie/głowica 600zł
2 przyłożenia/głowice 1000zł

-PRZYJDŹ NA KONSULTACJE LUB WIZYTĘ-

REJESTRACJA