Medycyna estetyczna

Zadbany i ładny wygląd wzmacnia poczucie własnej atrakcyjności i może polepszać relacje międzyludzkie. Warto o niego zadbać i wspierać młody, atrakcyjny wygląd.

Korzystając z możliwości jakie dają najnowsze technologie wykorzystywane między innymi w laserze CO2, HIFU i mezoterapii poprawiają wygląd skóry stymulując ją do naturalnej regeneracji poprzez odbudowę naturalnego kolagenu. Możemy redukować blizny, rozstępy i przebarwienia.
Dlaczego nie pójść jeszcze dalej?
Zastosowanie kwasu hialuronowego i botoxu pozwala na redukcję zmarszczek i Przywrócenie młodzieńczego owalu twarzy. Służymy radą i doświadczeniem.

Naszą zasadą jest indywidualne podejście do każdego pacjenta, bo każdy z nas jest wyjątkowy , każdy ma inne oczekiwania i potrzeby.

Proponujemy naszym pacjentom plan postępowania, omawiamy go, uzasadniamy i wspólnie z pacjentem podejmujemy decyzję.

Usuwanie zmarszczek

Klinika ForteMED w Poznaniu ma w ofercie zabieg laserowego usuwania zmarszczek, dzięki któremu można usunąć bądź wyraźnie spłycić bruzdy pojawiające się na twarzy wraz z wiekiem. Pod wpływem lasera rozpoczyna się proces intensywnego namnażania komórek w głębokiej warstwie tkanki, dzięki czemu poprawia się uszkodzona struktura podtrzymująca napięcie skóry, a zmarszczki wygładzają się i wypełniają.

Usuwanie rozstępów

Pojawiają się często po ciąży, w okresie dojrzewania, w następstwie dużego przyrostu wagi – kiedy struktura włókien kolagenowych zostaje uszkodzona, a skóra ulega nadmiernemu napięciu i osłabieniu. Stanowią problem dużej części społeczeństwa. W Poznaniu w klinice ForteMED można jednak poprawić wygląd i estetykę skóry dzięki laserowemu usuwaniu rozstępów. Światło lasera pobudza procesy regeneracyjne i stymuluje tkankę do produkcji kolagenu, dzięki czemu pozbędziemy się nieestetycznego defektu.

Lifting twarzy

Młody, świeży i wypoczęty wygląd – pragniemy się nim cieszyć niezależnie od wieku. Laserowy lifting twarzy, któremu można się poddać w klinice ForteMED w Poznaniu, to nowoczesna i bezpieczna metoda, dzięki której regenerują się uszkodzenia tkanki i następuje stymulacja fibroblastów wytwarzających włókna elastynowe i kolagenowe. Dzięki temu skóra staje się w widoczny sposób odmłodzona, spłycają się zmarszczki, poprawia kształt i owal twarzy, a rysy odzyskują wyrazistość.

Usuwanie blizn po zabiegach

Blizny to naturalny rezultat procesu gojenia. Jeśli jednak z jakichś względów proces ten przebiega nie do końca prawidłowo, efekt może okazać się szpecący, powodować dyskomfort, a nawet kłopoty zdrowotne. Poznańska klinika ForteMED proponuje swoim pacjentom zabieg laserowego usuwania blizn po zabiegach, dzięki któremu możliwe jest precyzyjne i głębokie, a jednocześnie całkowicie bezpieczne oddziaływanie na tkanki i pobudzenie ich regeneracji. To nie tylko droga do spłycenia i pozbycia się blizn, ale również sposób na zwiększenie elastyczności i jędrności skóry.

Usuwanie przebarwień posłonecznych i starczych

Duże brązowe plamy powstające w wyniku wieloletniego intensywnego opalania lub w następstwie zmian hormonalnych są dla wielu osób poważnym problemem natury estetycznej. Pacjenci z Poznania i okolic mogą w klinice ForteMED skorzystać z zabiegu laserowej redukcji przebarwień. Oddziaływanie wiązki laserowej na zmienioną tkankę prowadzi do rozbicia cząsteczek nagromadzonego pigmentu (melaniny) i stopniowego wchłonięcia ich przez organizm.